Нардеп зі «Слуги народу» прозрів від дій нового уряду і пропонує перейменувати партію в «Слуга МВФ»

Нардеп з фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський — Нардеп зі «Слуги народу» прозрів від дій нового уряду і пропонує перейменувати партію в «Слуга МВФ»
Нардеп з фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський
Дубінський придумав нову назву для партії Об этом сообщает vse-zdes.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народний депутат з фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський знову відзначився через свої висловлювання. Тепер нардеп пропонує перейменувати партію в «Слугу МВФ». Відповідну пропозицію він розмістив на своїй сторінці у «Фейсбук».
71


Раніше Дубінський обурився діями спікера парламенту Дмитра Разумкова через вилучення з порядку денного питання про створення тимчасової слідчої комісії (ТСК), що розслідуватиме діяльність керівництва Нацбанку та Фонду гарантування вкладів за 2014-2019 роки.


«Отримав таку відповідь: «Рішення прийнято Кабінетом міністрів та Офісом президента після консультацій з МВФ», — зауважив Дубінський.


Водночас політик наголосив, що «не отримав відповіді на питання, навіщо нам все вищезгадані органи, якщо всі рішення тепер приймаються в МВФ?».


2 жовтня нардеп від «Слуги народу», Дубінський також висловив обурення вчинком Зеленського. Він розкритикував президента за спільне фото з главою НБУ та його заступницею.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nardep-zi-slugi-narodu-prozriv-vid-diy-novogo-uryadu-i-proponuje-pereymenuvati-partiyu-v-sluga-mvf-629944.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя