На плантації лохини знайшли снаряд, а в лісі - міну

На плантації лохини знайшли снаряд, а в лісі — міну

6 листопада група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 6 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні поблизу сіл Забілоччя та Гута Забілоцька Радомишльського району, а також поблизу м. Радомишль. Об этом сообщает today-boss.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області, у першому випадку на небезпечне відлуння війни натрапили працівники сільськогосподарського підприємства, які проводили земляні роботи на плантації лохини. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як 76 мм артилерійський снаряд.


У другому випадку на вибухонебезпечні предмети натрапили лісівники під час підготовки території під вирубку лісу. Піротехніки ДСНС обстежили прилеглу територію та виявили дві протитанкові міни.А в лісі, що поблизу районного центру, «мисливці за металобрухтом» натрапили на три артснаряди.


Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/na-plantatsiyi-lohini-znayshli-snaryad-a-v-lisi---minu-10962873.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя