"Нехай тільки приїде": Грузини пообіцяли влаштувати "теплий прийом" Лаврову

Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією в 2008 році після п’ятиденної війни в Південній Осетії і визнання Кремлем Абхазії і Південної Осетії як незалежних республік.

Передбачуваний візит міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова до Грузії викликав хвилю обурення жителів цієї країни. Так, глава опозиційної фракції партії «Єдиний національний рух» в парламенті Грузії Роман Гоцирідзе заявив про негативні наслідки для глави російського МЗС, в разі його приїзду до столиці республіки, передають

За його словами, якщо міністр закордонних справ держави-агресора приїде в Тбілісі, то акції протесту будуть такими, що правлячій партії на чолі з Бідзіною Іванішвілі, яка заграє з Москвою, доведеться бігти з країни. Цієї ж точки зору дотримуються і прості жителі країни.

Об этом сообщает Руспрес

"Що стосується Сергія Лаврова, його приїзд до Грузії повинен бути виключений, а не те влада отримає таку протестну хвилю, що уряду і Іванішвілі, подібно колишньому главі Аджарії Аслану Абашидзе, доведеться тікати на літаку Лаврова", — зазначив Гоцирідзе. Як відомо, Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією в 2008 році після п’ятиденної війни в Південній Осетії і визнання Кремлем Абхазії і Південної Осетії як незалежних республік. У Тбілісі вважають їх окупованими РФ територіями Грузії.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/nekhai-tilky-pryide-hruzyny-poobitsialy-vlashtuvaty-teplyi-pryiom-lavrovu-315501.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя